JANUÁR

14.01.2018 17:40

30.01.2018 - Divadlo Gašparko - O zlatej rybke Pirani - Dnešné divadielko o Zlatej rybke Pirani, bolo veľkým ponaučením pre detí. Kto chce v živote všetko nakoniec mu nezostane nič, ako lakomej starkej z chudobnej rybárskej chalupy. Veľkým potleskom sa rozlúčili deti a tešia sa už na ďalšie predstavenie divadla Gašparko.

 

25.01.2018 - KARNEVAL-- v triede ktorú dieťa navštevuje- Čo sa to v tento deň stalo s detičkami v našej materskej škole? Všetky deti aj p.učiteľky sa premenili na princezné, víly, motýliky, lienky, šaškov, princov, a rôzne zvieratká. Od rána do obeda  sme sa hrali, tancovali, súťažili, zabávali a hostili, lebo nám bolo všetkým veselo a dobre. Už teraz sa tešíme na ďalší karneval.

18.01.2018 - Sánkovačka - Tohto roku akosi Perinbaba na nás zabudla. A tak jedného krásneho dňa, keď sa zobudila a ponatriasala svoju perinu, sa deti z triedy lienok a zajačikov vybrali na sánkovačku. Zubaté slniečko sa na nich cestou usmievalo a sprevádzalo ich aj na kopci. Radosť, smiech a detská šantivosť hneď rozveselili okolie. Trochu unavení, ale šťastní zo snehu a sánkovačky sa deti vratili do materskej školy.

 

2017-2018-Projekt Ježka Separka - V tomto školskom roku naša MŠ pokračuje v projekte Ježka Separka. Podľa vypracovaného plánu sa deti 2. a 3. triedy najprv zoznámili s postavičkou Ježka Separka a s úlohami, ktoré treba plniť. Hlavným cieľom tohto projektu je oboznámiť detí s triedeným odpadu a tým prispieť k ochrane životného prostredia, k recyklovaniu mnohých surovín a prispieť k ochrane prírodných zdrojov. Počas celého školského roka sa deti oboznámia s básňami, piesňami o triedení odpadu a budú vyrábať rôzne výrobky z odpadového materiálu.

 


 

 OZNAM

 

Prajeme Vám krásne prežitie prázdnin, veľa krásnych chvíľ so svojimi rodičmi, starými rodičmi, blízkymi a priateľmi. Veľa slnka i vody, príjemných zážitkov bez zranenia a nehody, mnoho kamarátov a letnej pohody, tešíme sa na vás v novom školskom roku.

kolektív MŠ
 
 
 

Pre rodičov