MÁJ

04.05.2018 06:08

17.05.2018 - Deň matiek v jednotlivých triedach

17.05.2018 - Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Svet okolo nás, kde medzi ocenenými bol aj Viktor Hamarčák - Práca v záhrade z 1.triedy. Gratulujeme

  

15.05.2018 - Sférické kino -   Dnešné dopoludnie deťom našej MŠ spríjemnila návšteva sférického kina. Vstupom do nafúknutej kupoly deti vhupli do sveta prírody, kde im priamo pred očami vyrástol les. V rozprávke Život stromov zvedavá lienka Dolores a svätojánský chrobáčik Michael previedli deti tajomstvom lesa a jeho zákutiami. Vo svojej škole pre chrobáčiky prezradili deťom ako stromy získavajú energiu zo slnka, prečo rastú, objavovali fotosyntézu, obeh kyslíka, štruktúru a kolobeh života stromov od koreňov až po listy. Spolu s nimi mohli deti cestovať zázračným svetom prírody a odhaliť tak najväčšie tajomstvo prírody a stromov. Cesta lesom bola pre deti veľmi poučná a zábavná. Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu sférického kina.

 

11.05.2018 - Deň Matiek v Dome kultúry  - 2. trieda

10.05.2018 - Prehliadka malých recitátorov  v Podduklianskej knižnici - Podduklianská knižnica zorganizovala už 9. ročník prehliadky malých recitátorov materských škôl. Našu materskú školu reprezentovali Simona Sipľáková - Topánky, Veronika Mikitková - Modlitba za rodičov-2.trieda, Kaliňaková Kristína - Bodkovaná Lienka, Buchalová Laura - Tučný Žabiak-3.trieda. Dievčatá pekne a smelo prednášali detskú poéziu a tým zaujali aj odbornú porotu. Porota všetky deti pochválila a motivovala k ďalšej recitácii, k čítaniu kníh i k návšteve knižnice. Na záver boli deti odmenené darčekom a diplomom pre spomienku na tento deň.

  

04.05.2018 - DOD  v ZUŠ - 2.-3.trieda :Prehliadku škôl v našom meste sme deti z tried lienok a zajačikov ukončili dňom otvorených dverí v ZUŠ Navštívili sme triedy, v ktorých sme počuli ukážky hry deti na rôzne hud. nástroje. Mali sme možnosť vyskúšať si tanec a tiež maľovanie. V závere nám deti z lit.-dram. odboru zahrali divadlo Guľko Bambuľko. Za slušné správanie a aktivitu sme boli odmenení sladkosťou. Ďakujeme

   


 

 OZNAM

 

Prajeme Vám krásne prežitie prázdnin, veľa krásnych chvíľ so svojimi rodičmi, starými rodičmi, blízkymi a priateľmi. Veľa slnka i vody, príjemných zážitkov bez zranenia a nehody, mnoho kamarátov a letnej pohody, tešíme sa na vás v novom školskom roku.

kolektív MŠ
 
 
 

Pre rodičov